Zehra Dörter

Zehra Dörter - CaluWi Bebek Taşıma DanışmanıHayat her anı kutlamak için fırsatlar sunuyor. Benim de kutlamalarım şükürlerim var ki iyi yerlerde insan kaynakları alanında 10 yıllık tecrübe edindim. Tecrübelerim ile iyi İKcilar yetiştirdim, sistemler geliştirdim. İyi iş sonuçları aldım ve bir gün evliliğimin 4. yılında hayatımı bir mucize ile birleştirdim.

Hayatımın 3T si. Ten tene temas. Sıcaklığını her an yanımda hissetmek, koklayabilmek, göğsümde uyutmak, anne sütü ile beslemek yani doyasıya emzirmek. Kızımın doğumu ile başlayan annelik serüvenim babywearing ı keşfetmem ile bambaşka bir boyut kazandı.

Ten tene temas ile kızımdan ayrılmadan hareket özgürlüğü kazandım. Bebeğimin olması kendi kendime yaptığım basit işleri yapmama engel olmadığı gibi, kaliteli zaman geçirme endişesini de ortadan kaldırdı.

Çünkü zaten birbirimizin kalp atışı ile sarılıp sarmalandık. Babywearing aynı zamanda kızımın bilişsel gelişimi ve duyusal gelişimini de destekledi.

En sevdiği ve güvende hissettiği yerde gözlemleyerek keşfetmeye başladı dünyayı… Şimdilerde 29 aylık olan kızımla hala babywearing keyifli dünyasında yeni yerler keşfediyoruz, dans ediyoruz, hayata hergün göz kirpiyoruz.