Fatma Zehra Keskin

Fatma Zehra Keskin - ClauWi Bebek Taşıma Danışmanı15 Ekim 1988 doğumluyum. Çocukluğum Bolu’da göl kenarında küçük bir kasabada geçti.

Liseyi İstanbul Kartal Anadolu İ.H.L.’de okudum.

2006 Üniversite sınavında sözel puan türünde Türkiye 8.si oldum.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü (Burslu) mezunuyum.

Doğal doğum ve doğal ebeveynlik destekçisiyim.

Oğlum Salih 2012 doğumlu. Kolik ve alerjik bir bebekti. Ilk yıl tamamen kucagimda geçti. Iki farkli kanguru denedik ama ergonomik olmayan ürünlermis. Ne o rahat edebildi, ne ben. Bir servet ödedik ama dolapta beklediler. Sonuç olarak ben iki bileğimi de incittim, aparat kullanmak zorunda kaldım. Yürümeye baslayincaya kadar da sosyal hayatımız olmadi diyebilirim.

Kizım Leyla 2016 doğumlu. Onun gida alerjisi çok daha fazla. Ilk 4 ay sadece kucagimda dik pozisyonda uyuyabildi hem de gece gündüz. Ailelerden uzakta iki küçük çocukla tek başıma idare edebildiysem, bu tamamen ergonomik, doğru taşıyıcılar sayesinde oldu. Bebegim kucagimda oğlum yanimda ev işlerimi de rahatlikla yaptim, dışarda her türlü ortama da rahatlikla çıktım.

Geri dönüp baktığımda bebeği giymeden çocuk büyütmek nasil mümkün olmuş diye şaşırıyorum. İkisi arasindaki farkı gören biri olarak bu sihirli dokunuş her annenin hayatında olmali diyorum.

Doğru ürünleri seçmek ve doğru kullanımlarını öğrenmek için destek bekleyen annelere profesyonel yardım için hazırım. Sevgiler.